Chatboty dla e‑commerce.

Popraw doświadczenie użytkownika w oparciu o AI

Zadbaj o pozytywne doświadczenia w obsłudze klienta.

Zmniejsz koszty obsługi klientów dzięki rozwiązaniom AI.

Zwiększ efektywność obsługi z asystentem, dostępnym 24/7.

Zapisz się na bezpłatny webinar!

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

Usprawnisz obsługę klienta

Dowiesz się, jak chatboty, bazujące na AI mogą poprawić jakość obsługi klienta, zwiększając satysfakcję użytkowników i efektywność procesów.

Zaczniesz oszczędzać

Nauczysz się wykorzystywać chatboty do obsługi klientów w e-commerce, zmniejszając koszty związane z ich obsługą.

Połączysz teorię z praktyką

Dowiesz się, jak stworzyć chatbota krok po kroku, zgłębiając tajniki jego działania i zdobywając praktyczne umiejętności.

Zwiększysz sprzedaż

Dowiesz się, jak korzystając z AI zapewnić klientom wirtualnego asystenta, dostępnego 24/7, co poprawi ich doświadczenia i wpłynie na wzrost sprzedaży.

Dołącz do webinaru

Kto powinien wziąć udział w webinarze?

Właściciele i managerowie firm, chcący poprawić jakość obsługi klienta i obniżyć jej koszty dzięki nowoczesnym chatbotom, wykorzystującym AI.

Przedsiębiorcy, którzy chcą wykorzystać chatboty do skalowania swojego biznesu, zwiększając satysfakcję klientów i efektywność obsługi.

Dyrektorzy sprzedaży i marketingu, chcący poznać możliwości wykorzystania AI w chatbotach, celem wzrostu satysfakcji klientów i sprzedaży.

Specjaliści ds. marketingu, zainteresowani procesem budowy chatbotów bazujących na AI krok po kroku.

Poznaj prowadzącego

DIMAQ

To wydarzenie objęte jest akredytacją DIMAQ. Posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą otrzymać 2 punkty recertyfikacyjne za udział w webinarze. DIMAQ jest międzynarodowym standardem kwalifikacji digital marketingowych dostępnym w Polsce oraz 8 innych europejskich krajach. Więcej informacji na stronie dimaq.pl.

Sprawdź, co mówią uczestnicy naszych webinarów!

Renata

“To co podobało mi się najbardziej to praktyczne przykłady i case study. Warto zainspirować się historią innych i zobaczyć, jak realizują swoje cele w e-commerce.”

Kacper

“Ostatni webinaru o UX był dla mnie nie tylko inspirujący, ale też motywujący. Poczułem, że to już najwyższy czas na zmiany w naszym serwisie – jestem właśnie, w trakcie redesignu.”

Bernadeta

“Nie sądziłam, że można w tak przystępny i zrozumiały sposób przekazać wiedzę na temat specjalistycznych zagadnień z obszaru SEO – dziękuję, webinar rozjaśnił mi wiele kwestii.”

Jakub

“Nigdy nie myślałem, że w trakcie jednego webinaru zdobędę tak wiele cennych wskazówek. Poznałem wiele narzędzi i technik, które pomogły mi zwiększyć wyniki sprzedaży w e-sklepie.”

Adrianna

“Bardzo wartościowe wydarzenie – dzięki niemu dokładnie wiedziałam na co zwrócić uwagę, kontrolując konfigurację nowego narzędzia analitycznego w moim e-sklepie.”

Robert

“Świetnie zorganizowany webinar, a sesja Q&A z prowadzącym, na którą trafiłem - super sprawa. Uzyskałem precyzyjną odpowiedź na nurtujące mnie pytanie o SEO.”

Aurelia

“Nasza strona nie chciała się pozycjonować od dłuższego czasu. Dzięki webinarowi o SEO dowiedziałam się, co może być tego powodem i szybko namierzyłam problem.”

Konrad

“Uczestniczę w wielu webinarach, ale w tak merytorycznym, jak ten o synergii performance marketingu i marketing automation – jeszcze nigdy. Dziękuję.”

Jesteśmy Ideo Force. Pomagamy markom odnosić sukcesy w Internecie!

About photo

Agencja Ideo Force to:

80 +
specjalistów
15 +
lat na rynku
1000 +
kompleksowo zrealizowanych projektów e-marketingowych
100 +
first choice liderów branży e-commerce
Dołącz do webinaru